Rezidence v Brazílii

Řadit dle:
Hledáte ubytování v Brazílii ve vlastním bytě umístěném v luxusní budově, tak Vás určitě zaujme naše nabídka rezidencí v Brazílii. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný byt složený z více pokojů, který je rozdělen na ložnici, kuchyň, koupelnu a společenskou místnost, většina rezidencí v Brazílii je umístěna také do luxusní budovy s nadstandartním vybavením.
3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Residence Plaza Flat

Foto: Residence Plaza Flat
Lokalita: Ribeirão Preto
Hodnocení hostů
79 %

Featuring an outdoor pool, free Wi-Fi and a buffet breakfast, Residence Plaza Flat is located in the Ribeirão Preto centre. It offers a fitness centre, a sauna and 24-hour front desk service.

Apartmán (2 dospělí) 2 osoby 135 BRL / pobyt
Apartmán (3 dospělí) 3 osoby 203 BRL / pobyt
Apartmán (4 dospělí) 4 osoby 248 BRL / pobyt

2. Condomínio Oasis das Flores

Foto: Condomínio Oasis das Flores
Hodnocení hostů
90 %

Located 150 metres from Porto de Galinhas Beach, Condomínio Oasis das Flores offers furnished air-conditioned apartments, free Wi-Fi and an outdoor pool. Porto de Galinhas centre can be reached within a 10-minute walk.

Apartmán s 1 ložnicí 2 osoby 250 BRL / pobyt
Apartmán se 2 ložnicemi 6 osob 350 BRL / pobyt

3. Casa Splinter

Foto: Casa Splinter
Lokalita: Imbassai
Hodnocení hostů
93 %

This private, single villa is part of a condominium that offers access to Imbassai Beach. It features a tennis court, gym, sauna and a barbecue facility. With a private pool and sun deck, this duplex villa boasts a contemporary, beach-style décor.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: